top of page
screen szeroki appdesktop.png

Satelitarny monitoring pojazdów

Zyskaj pełną kontrolę nad firmowymi pojazdami!
Wdrożenie naszego systemu da Ci możliwość monitorowania pozycji pojazdu na mapie cyfrowej, poziomu paliwa, przebiegu z zegarów.
Instalacja urządzenia w pojeździe zajmuje około godziny i możemy zrobić to u Ciebie w firmie. 
Montujemy lokalizatory gps na terenie całego kraju , a także za granicą. 
Jeżeli szukasz sposobu, żeby odzyskać kontrolę nad pracownikami i samochodami w firmie to mamy dla Ciebie rozwiązanie. 
W 2020 roku gps do auta to niestety nie jest już zabezpieczenie. Ze względu na to , że złodzieje potrafią zagłuszyć system gps za pomocą urządzeń takich jak zagłuszarka gps. W takie sytuacji rozwiązaniem może być radiowe zabezpieczenie pojazdu albo blokada can (ghost immobiliser) 
Obsługujemy 5000 pojazdów. Wśród naszych klientów są firmy transportowe liczące ponad 100 pojazdów ciężarowych, ale również przedsiębiorcy z jednym busem. Każdemu zapewniamy najlepszą obsługę. 
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, albo wycenić system monitoringu pojazdów dla Twojej firmy to wypełnij formularz TUTAJ albo zadzwoń pod numer 537 721 721. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. 
Jeżeli działasz w branży trasport międzynarodowy i szukasz kart paliwowych do swojej firmy to gwarantujemy, że zapewnimy Ci najnisze ceny paliw  w Europie, szybki zwrot VAT, a nawet zwrot akcyzy z Hiszpanii.
bottom of page